Kontakt

Bakeplus Polska G.Jagiełło i M.Sądej Sp.J.

Biuro handlowe
37-464 Stalowa Wola
Ul. Targowa 16
NIP: 602-004-86-80

Tel. +48 15 819-40-31
Tel. +48 15 841-44-70
Fax: +48 15 819-40-32
bakeplus@bakeplus.pl

Produkcja
37-415 Zaleszany
ul. Spółdzielcza 3a

Zamówienia
zamowienia@bakeplus.pl

Reklamacja
reklamacje@bakeplus.pl

Odwiedź nas na

Kontakt z nami

Sławomir Sądej
Dyrektor Zarządzający / Główny Kupiec
Tel. +48 15 841-44-70 
s.sadej@bakeplus.pl

Grzegorz Jagiełło
Dyrektor Zakładu Produkcyjnego Bakeplus Sp. Jawna / Szef produkcji
Tel. +48 609-480-012

Marcin Buchalski
Sprzedaż Polska
Tel. +48 695-405-677
m.buchalski@bakeplus.pl

Ewelina Krawczyńska
Dz. handlowy / Administracja  
Tel. +48 607-307-697
ewelina@bakeplus.pl

Monika Winogrodzka
Realizacja zamówień / Administracja
Tel. +48 570 893 454
monika@bakeplus.pl

Hungary Office

Gergely Kurunczi
Hungarian Market Manager
Phone: +36 20 379 9370
g.kurunczi@bakeplus.hu

Jozsef Csakmag
Technologist / rynek Węgry; Rumunia Północna; Słowacja
Phone: +36 70 200 9864
csakmag@bakeplus.hu

Sklep internetowy

Napisz do nas

Nasze produkty

Dodatki
Jaja i produkty jajeczne
Mleko i produkty mleczne